shapka_03.gif

м.Демеевская

(063) 610-31-10

(097) 688-02-65

м.Позняки

(068) 790-52-29

(050) 731-70-93

UKR RUS

 

 


Наш партнер: Work.ua — сайт
поиска работы №1 в Украине

СТАТТі

Гуртки для дітей (Київ)

На жаль, дуже часто наша державна система освіти у школах та дитячих садках не може ефективно сприяти якісному всебічному розвитку дітей. Справа в тому, що в школах та садах просто не вистачає достатньо часу для того, щоб приділити належну увагу інтелектуальному, фізичному, психологічному, творчому, духовному та соціальному розвитку кожної дитини.

Докладніше >>


Школа дитячого розвитку (Київ)

Кожен батько хоче, щоб його дитина виросла розумною і розвиненою. Це стане прекрасною основою для успішного добробуту дитини. Тому так важливо приділяти належну увагу його навчанню з найменшого віку. У цьому допоможе батькам школа дитячого розвитку (Київ).

Докладніше >>


Дитячий центр розвитку

Діти ростуть дуже швидко. Деколи батьки не встигають самостійно допомогти своїй дитині ефективно розвиватися у фізичному та інтелектуальному плані. Для цього необхідно не тільки приділяти багато часу дитині, а й володіти сучасними методиками розвитку дітей різного віку, вміти підібрати та використовувати відповідний матеріал для занять з дитиною, а також допомогти дитині полюбити процес навчання.

Докладніше >>


Дитячий клуб Київ

Кожен батько щиро мріє, щоб його дитина в майбутньому стала щасливою та успішною. Тим не менш, не всі батьки готові щось для цього зробити вже зараз, коли малюк тільки-но починає знайомитися з правилами сучасного світу.

Докладніше >>


Розвивалки Київ

Правильне дошкільний розвиток - це запорука подальшого успішного навчання дитини в школі та у ВНЗ. Вже з ранніх років слід розвивати дитину різнобічно. Він повинен спілкуватися зі своїми однолітками, пізнавати разом з ними навколишній світ та основи наук.

Докладніше >>


Школа раннього розвитку Київ

Щоб дитині легко давалося навчання шкільній грамоті, необхідно зайнятися її розвитком ще довго до вступу до першого класу. Розвиток — це знання букв і цифр, це поняття багатогранне.

Докладніше >>


Дитячі центри розвитку (Київ)

Кожен з батьків максимально намагається забезпечити щасливе дитинство своїй дитині. Але не варто забувати і про те, що важливим є також забезпечити можливість дитині вирости розумною, освіченою, цікавою людиною.

Докладніше >>


Англійська для дітей Київ

Важливість знання іноземних мов не зменшується, лише збільшується згодом. Багато затребуваних професій нерозривно пов'язані з необхідністю знання англійської мови.

Докладніше >>


Приватні дитячі садки

Якщо звернути пильну увагу на сферу дошкільної освіти, то можна простежити явну тенденцію до збільшення попиту на приватні дитячі садки. З чим пов'язана така тенденція і чому все частіше батьки вважають за краще влаштовувати своїх дітей у недержавні структури?

Докладніше >>


Дитяча школа розвитку

Для більшості батьків природним бажанням є надати своїй дитині можливість всебічно розвиватися та пізнавати цей світ. Тому вибір навчального центру стає важливим моментом.

Докладніше >>


Хореографія для дітей

Всі батьки мають свій погляд на майбутнє своєї дитини. Якщо Ви хочете, щоб він мав хорошу фізичну підготовку і добре танцював, то Вам потрібна хореографія для дітей.

Докладніше >>


Бізнес освіта для дітей

Якщо Вас цікавить бізнес-освіта для дітей, звертайтесь до дитячого клубу «TEREMOK-UNION». Ми здійснюємо процес навчання дітей різної вікової категорії. Також у нас є різноманітні напрямки розвитку дітей. Щоб дізнатися про специфіку нашої діяльності, пропонуємо Вам відвідати наш офіційний сайт.

Докладніше >>


Танці для дітей (Позняки)

Щоб дитина у дорослому житті досягала великих успіхів, її розвитком необхідно займатися з самого дитинства. Тоді і дитині легше засвоюватиме для себе щось нове та цікаве. Танці для дітей (Позняки) мають найбільшу популярність. Вони підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток. У танцях для дітей є багато напрямків, які виділяються своїм стилем.

Докладніше >>


Ментальна арифметика для дітей

Всі батьки мріють про те, щоб їх дитина виросла успішною та талановитою, тому вони намагаються віддавати дітей шкільного віку на різні курси та гуртки, але насправді Ви можете почати ще раніше. Якщо Ви звернетеся до нашого навчального центру, то ми можемо запропонувати ментальну арифметику для дітей, яка відмінно розвиває обидві півкулі дитини та всебічно розвиває її.

Докладніше >>