shapka_03.gif

м.Деміївська

(063) 610-31-10

(097) 688-02-65

м.Позняки

(068) 790-52-29

(050) 731-70-93

Дитяча школа розвитку Київ

Дитяча школа розвиткуДля більшості батьків природним бажанням є надати своїй дитині можливість всебічно розвиватися та пізнавати цей світ. Тому вибір навчального центру стає важливим моментом.

Практично всі більш-менш великі міста України пропонують досить велику кількість центрів, шкіл, дитячих садків. У кожній із установ можуть відрізнятися методики та програми навчання, технічний матеріал. Не секрет, що умови у державних навчальних закладах не завжди можуть вважатися задовільними. І досить часто вибір батьків падає на приватну дитячу школу розвитку. Найчастіше такий вибір повністю обґрунтований, але й тут потрібно пошукати школу, яка зможе забезпечити повноцінний розвиток дітей.

Так, у нашій дитячій школі розвитку, великий акцент робиться на розумовий і творчий розвиток, проте, аж ніяк не забувається і про фізичний розвиток, оскільки це невід'ємна складова як здоров'я дітей, так і їх всебічного розвитку.

Дитяча школа розвитку київЕфективність кожного заняття окремо та в сукупності навчання в нашій дитячій школі розвитку обумовлена ​​добре опрацьованою власною програмою, над якою працювали довгий час наші провідні педагоги. Як результат — життєрадісні, активні, тямущі, допитливі діти, повністю підготовлені до школи.

Дитяча школа розвитку «TEREMOK-UNION» – це можливість рости та розвиватися з радістю.

Наш навчальний центр запрошує до груп 4-х годинного перебування, а також до дитячого садка на повний день. Ми можемо гарантувати, що в нашій дитячій школі розвитку діти не лише навчатимуться за високоефективними методиками та захоплюючо пізнаватимуть світ, а й смачно їтимуть страви з натуральних, корисних продуктів.

Вас цікавить найкраща дитяча школа розвитку для Ваших малюків? Тоді Вашим вибором стане TEREMOK-UNION!

<< Назад