shapka_03.gif

м.Деміївська

(063) 610-31-10

(097) 688-02-65

м.Позняки

(068) 790-52-29

(050) 731-70-93

Ранній розвиток 1-2 роки

Ранній розвиток для дітей від 1 року до 2 років

Це перший крок нашої програми
Малі групи по 6 дітей. Заняття по 55 хвилин!

Дорогі батьки!

Наші групи для дітей від 10 місяців до 2 років. Кількість «учнів» у групі – 7 осіб, максимально наближених за віком. На уроці з кожною дитиною завжди присутні мама, тато або хтось із його близьких, що дає можливість закріпити та вдосконалити отримані на уроці знання та вміння вдома.

Кожне заняття складається з двох частин – загальноосвітньої та музично-фузкультурно-творчої.

Перша половина уроку триває 30 хвилин, і включає:

  • вітання;
  • мовленнєву та пальчикову гімнастику;
  • завдання на розвиток дрібної моторики руки;
  • завдання на розвиток сенсорики/ознайомлення з просторовими поняттями/знайомство з навколишнім світом/елементарний рахунок;
  • ритміку (гра на музичних інструментах);
  • роботу з інтерактивною дошкою (тематичні презентації).

Крім цього кожне заняття включає своєрідні «ритуали», які надають йому чарівного настрою. 

Дзвін у дзвіночки дає сигнал про початок заняття, а задування свічки – про його закінчення.

Загальноосвітня частина уроку і двох частин тривалістю по 15 хвилин. Перші 15 хвилин малюки виконують завдання, запропоновані викладачем, а потім ще 15 хвилин мають можливість самостійно позайматися з матеріалами Монтессорі, якими обладнано наш клас.

Спортивно-музична частина уроку має 25 хвилин.


Раннее развитие для детей центр для детей до 2 летдетский развивающий центрРаннее развитие для детей от 10 месяцев до 2 лет
мини-сад КиевЗанятия для раннего развития детейгрупповые занятия для детеймини-сад цены


ФОТОГАЛЕРЕЯ ЗАНЯТТЯ>>


 

Діти завжди із задоволенням біжать до сусіднього класу на другу половину уроку! Тому що знають, що там на них чекає смуга перешкод. Вона є комплексом гірок, доріжок, тунелів, містків, складених з м'яких блоків. Смуга перешкод не тільки приносить задоволення дітям, але і є чудовим інструментом для розвитку їхньої фізичної підготовки. Також смуга перешкод обов'язково включає різні масажні килимки, які мають загальнозміцнюючу дію на організм малюка і є профілактикою плоскостопості.

У класі також є батут! Ось, що справді викликає справжнє захоплення у малюків! Вони з радістю стрибають на ньому, що дозволяє не тільки просто відпрацювати цю навичку, але й допомагає малюкові навчитися орієнтуватися у просторі, балансувати, правильно групуватися та тренує вестибулярний апарат.


На другій половині уроку дітки багато танцюють: це й різні зарядки під музику, музична пальчикова гімнастика та елементарні танцювальні рухи. Обов'язковими елементами на уроці є ліплення і творчість – невід'ємні частини розвитку. Малята із задоволенням розминають пластилін у долоньках і повторюють заповітне: «менем, мені, мені»! А творча робота подобається не тільки дітям, а й дорослим, тому що свого роду – це своєрідна арт-терапія, яка розслаблює і в той же час результат своєї праці вони завжди забирають із собою, щоб показати татові, бабусі, всій родині!!!

Крім знань на наших заняттях діти отримають безліч необхідних соціальних навичок та досвід взаємодії у колективі.

 

Це перша сходинка нашої програми.

На першу сходинку приймаються діти, яким на момент 1 вересня
ще не виповнилося 2 роки.

Для занять із найменшими дітьми ми виділили найбільші аудиторії.

Детально про нашу програму навчання читайте тут >>>

Завжди пишайтесь Вашим малюком!

За перші 2 роки свого життя малюки набувають такої величезної кількості навичок та умінь, яку ніяк не можна порівняти з подальшими досягненнями. Тому заняття для дітей цього віку є найбільш насиченими та різноманітними.

На даному етапі розвитку дітки можуть фокусувати увагу зовсім не довго - буквально пару хвилин, тому на наших уроках один вид діяльності інтенсивно змінюється іншим, що не дає малюкам нудьгувати і втратити інтерес до того, що відбувається.

 

ЦІНИ >>


 

Здійсніть віртуальний тур дитячими навчальними центрами «TEREMOK-UNION»!
І приводьте своїх дітей на наші заняття!


ст. Метро Позняки
проспект Бажана, 16
(погодинні заняття, гуртки)

(050) 731-70-93

(068) 790-52-29