shapka_03.gif

ПІДГОТОВКА ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ 4-6 РОКІВ

Підготовка до школи для дітей 4-6 років
4-й та 5-й ступінь програми  TEREMOK-UNION


Одне заняття триває 55 хвилин
і включає:

читання, письмо, розвиток мови (30 хвилин);
математика, логіка (25 хвилин).

За бажанням – ще можна відвідувати англійську мову (30 або 55 хвилин).

Заняття проводяться 2 рази на тиждень. Групи формуються до 10-ти дітей.

Читати і писати навчимо всіх!

Ваша дитина йде незабаром до школи.

При вступі до багатьох київських шкіл проводиться тестування дітей. Педагоги та психологи перевіряють рівень знань хлопців (як вони читають, пишуть, вирішують логічні завдання, тестується особистісна сфера).

На підставі результатів цих тестів дітей формують у класи.

Якщо Ваша дитина ходить у дитячий садок, то перехід до школи буде для його психіки безболісним. Дитина вже вміє адаптуватися в колективі, знає, що таке робота в команді, знає, що в кожному колективі є свої неформальні лідери.

Якщо ж вона ніколи не відвідувала дитячий садок, прихід у великий новий колектив може викликати деякі труднощі емоційного характеру. Таким дітям рекомендується хоча б за рік до вступу до школи бути схожим на якісь гуртки, спортивні секції, заняття, частіше бувати в дитячих колективах.

У «TEREMOK-UNION» заняття відвідують і діти, які ходять у садок та ті, які не ходять.

Детально про нашу програму навчання читайте тут >>>


подготовка к школедетский развивающий центрдошкольная подготовкаТеремок Киев
подготовлка детей в школузанятия для детейцена на дошкольную подготовкуподготовительные курсы в школу


ФОТОГАЛЕРЕЯ ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ >>


Для батьків, які хочуть підготувати свого малюка до такого серйозного етапу в житті, як вступ до школи, ми пропонуємо комплексну програму підготовки до школи. Це четверта та п'ята сходинка нашої програми.

Четверта сходинка – для дітей, яким на момент 1 вересня вже виповнилося 4 роки (2 роки до школи). Четверта сходинка має два рівні складності.

П'ята сходинка – для дітей, яким на момент 1 вересня виповнилося 5 років (1 рік до школи). П'ята сходинка має два рівні складності.

Вам запропонують зручний час відвідування занять (ранковий або вечірній). Групи формуються до 10 осіб (за віком з урахуванням індивідуальних особливостей та рівня знань дітей).


На заняттях використовується велика кількість роздаткового матеріалу (кожна дитина має свій комплект для роботи).

Викладачі, які готують дітей до школи, мають вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вчитель початкових класів», а також досвід роботи не менше 5 років.

Програма підготовки до школи «TEREMOK-UNION» дасть Вашій дитині необхідні знання для успішного проходження тестування при вступі до школи, а також розвине інтелектуальні здібності Вашого малюка, дасть великий багаж енциклопедичних знань, навчить спілкуватися з однолітками та дорослими, навчить концентрувати увагу на заняттях, розвине посидючість.

У середині заняття проходить фізкультхвилинка, щоб дітки трохи розім'ялися.

Додому малюки отримують домашнє завдання, яке вони мають виконати самостійно, без Вашої участі. Видаються також прописи з письма та математики.

За домашніми завданнями батьки можуть відстежувати програму занять та закріплювати пройдений матеріал у повсякденному житті (на прогулянці, під час їжі чи купання, у гостях).

Детально про нашу програму навчання читайте тут >>>


Наприкінці навчального року (на випускному вечорі) Теремок видає сертифікати про закінчення підготовчих курсів. Якщо Ваша дитина не ходить до дитячого садка, цей сертифікат має повну юридичну силу і Ваш малюк може вступати до будь-якої школи України. Підготовка до школи в «TEREMOK-UNION» прирівнюється до нещодавно введеного положення про обов'язкову дошкільну освіту (хоч би один рік до школи). Таке право «Теремку» дає наявність ліцензії у сфері дошкільної освіти (виховання та навчання дітей дошкільного віку).

ЦІНИ >>


Здійсніть віртуальну екскурсію дитячими навчальними центрами "TEREMOK-UNION"!


Детский обучающий центр TEREMOK-UNION по адресу проспект М. Бажана, 16

проспект М. Бажана, 16
(група 4-х годинного перебування)

ст.м. Осокорки-Позняки

Детский обучающий центр TEREMOK-UNION по адресу ул. Большая Китаевская, 6

вул. Велика Китаївська, 6
(група 4-х годинного перебування)

ст.м. Деміївська


І приводьте своїх дітей на наші заняття!

ст. Метро Позняки
пр. Бажана, 16
093 741-75-22
068 790-52-2 9
ст. Метро Деміївська
вул. Велика Китаївська, 6
063 610-31-10
097 688-02-65