shapka_03.gif

м.Деміївська

(063) 610-31-10

(097) 688-02-65

м.Позняки

(068) 790-52-29

(050) 731-70-93

Школа раннього розвитку (Київ)

Школа раннього розвитку КиївЩоб дитині легко давалося навчання шкільній грамоті, необхідно зайнятися її розвитком ще довго до вступу до першого класу. Розвиток — це знання букв і цифр. Це поняття багатогранне. Дитина лише тоді розвивається повноцінно, якщо одночасно покращуються її розумові, творчі та фізичні здібності.

Як створити для дитини такі умови, щоб вчитися новому йому було не тільки зручно, але й цікаво? Адже лише через інтерес малолітня дитина засвоюватиме знання та вміння максимально правильно та добре. Найкращі умови для дошкільного навчання пропонує школа раннього розвитку. Київ — місто, де таких дошкільних закладів досить багато. У кожної школи свої умови прийому та відвідування, своя розвиваюче-навчальна програма, свої ціни на основні та додаткові заняття. Школа раннього розвитку (Київ) — це, як правило, добре обладнані класи та команда висококваліфікованих освітян. Дуже важливо, щоб заклад мав ліцензію на свою діяльність. Ліцензія – це гарантія того, що дитина тут буде у досвідчених надійних руках.

Школа раннього розвитку (Київ) — дошкільна установа, в якій дітки проводять цікавий та корисний час, навчаються малювати, співати, танцювати, займаються спортом. Для хлопців, яким швидко йти до школи, проводяться також заняття, які навчають письма, читання, рахунку, грамотності та уважності. Після закінчення школи раннього розвитку у Києві дитині буде не складно звикнути до шкільного навчального розпорядку. Він прийде до класу вже підготовленим, готовим з цікавістю засвоювати нові знання.

TEREMOK-UNION — школа раннього розвитку (Київ), яка зможе дати путівку в життя Вашому малюку.

У нашій школі раннього розвитку (Київ) працюють найкращі педагоги та вихователі. У роботі їм допомагає прекрасне презентаційне обладнання, зручні затишні класи, безліч різноманітних навчальних матеріалів та розвиваючих ігор.


<< Назад