shapka_03.gif

м.Деміївська

(063) 610-31-10

(097) 688-02-65

м.Позняки

(068) 790-52-29

(050) 731-70-93

Правила оплати та відвідування груп 4-х годинного перебування

ПРАВИЛА ОПЛАТИ для групи 4-х годинного перебування

1. У групах 4-годинного перебування «TEREMOK-UNION» діє абонементна система оплати занять.
2. Разова оплата діють лише у разі пробного заняття та становить 350 грн. Не допускається оплата за 1 заняття.
3. Якщо Ви придбали абонемент (тобто сплатили наступний місяць занять), за Вами закріплюється місце у групі.
4. Абонементна оплата занять за наступний місяць провадиться з 25 по 30 число поточного сплаченого місяця. Якщо дитина в оплатні дні (з 25 по 30) хворіє і не відвідує центр, оплата все одно має бути здійснена.
5. При сплаті першого абонементу Ваша дитина автоматично зараховується на заняття до кінця поточного навчального року, який розпочинається 1 вересня та триває до 30 червня. Це означає, що з цього моменту оплата за навчання повинна здійснюватись безперервно, до кінця навчального року.
6. Якщо після закінчення поточного абонементу Ви не бажаєте більше наводити дитину на заняття, сповістите про це адміністратора (інакше за дитиною залишатиметься закріплене місце і нараховуватиметься борг за навчання). З цього моменту Ваша дитина відраховується із центру.
7. Відновити навчання можна за Вашим бажанням та за наявності вільних місць у групах.
8. Фіксована місячна абонементна оплата складає 5000 грн. Абонементна плата складається із вартості послуг, наданих центром за 21 робочий день. У разі якщо в місяці робочих днів більше 21 (тобто 22 або 23), додаткова плата не стягується і йде в залік найближчих офіційних святкових днів. Якщо у робочому місяці мають місце святковий(і) день(и), розмір абонементної плати не зменшується.
9. Заняття, пропущені через хворобу, різним сімейним обставинам, перерахункам та відпрацюванням не підлягають.
10. При оплаті адміністратор зобов'язатиме виписати Вам квитанцію, яку Ви повинні зберігати два місяці.
11. Додаткове перебування вашої дитини у центрі оплачується додатково. Під таким перебуванням мається на увазі більший час перебування вашої дитини в центрі через Ваші запізнення. Оплата за додаткове перебування розраховується наступним чином – кожні додаткові 15 хвилин від зазначеного у п. 3 ПРАВИЛ ПІДВІДАННЯ ЦЕНТРУ часу оплачуються у розмірі 50 грн. Оплата за додатковий час провадиться на місці в день запізнення безпосередньо черговому викладачеві.
12. При систематичному порушенні правил відвідування та оплати Теремок залишає за собою право переглянути питання щодо подальшого відвідування центру.
13. Оплата абонементу означає Вашу згоду з правилами центру та зобов'язання щодо їх виконання.
14. Незнання правил відвідування та оплати не звільняє Вас від їхнього суворого виконання.

Правила відвідування груп 4-годинного перебування     

1. Перебування в міні-садку триває з 9-00 до 13-00 (перша зміна) та з 15.00 до 19.00 (друга зміна).
2. Величезне прохання – не спізнюйтеся на заняття та своєчасно забирайте дитину.
3. Прийом дітей здійснюється з 8.45 до 9.00 (перша зміна) та з 14.45 до 15.00 (друга зміна). Забір дітей здійснюється з 13.00 до 13.15 (перша зміна) та з 19.00 до 19.15 (друга зміна).
4. На заняття допускаються діти у змінному взутті та шкарпетках. Вхід до навчальних кімнат з голими ступнями суворо заборонено.
5. Батькам заходити у вуличному взутті до кабінетів суворо заборонено.
6. Діти з ознаками ГРЗ на заняття не допускаються. У разі виявлення ознак ГРЗ у дитини педагогічний склад має право усунути дитину від занять, викликати батьків, щоб забрати дитину додому.
7. Дитину необхідно забезпечити сніданком (полуденком) та напоєм.
8. Перехід дитини до іншої групи здійснюється лише за рекомендацією викладача.
9. Відповідальність за життя та здоров'я дітей до та після перебування у міні-садку несуть батьки, під час перебування у міні-садку – викладачі.
10. Усі заняття та розпорядок дня проводяться згідно з розкладом, який розміщено на інформаційному стенді.
11. Підписуючи ці правила, батьки не заперечують проти можливого розміщення групових фотографій дітей на сайті центру.
12. Залишайте одяг, взуття та продукти харчування в закріпленій за вашою дитиною шафці або поличці. В осінньо-зимовий період брудне взуття залишати у відведених для цього місцях за межами відведених шафок (поличок). Якщо ви хочете залишати своє взуття в шафці, запакуйте брудне взуття в поліетиленові пакети для підтримки санітарних умов.
13. Уважно читайте оголошення, що висять на дошці оголошень.
14. Слідкуйте за тим, щоб діти не приносили в центр дорогі вам іграшки, оскільки вони можуть бути поламані ними в грі. Прохання не давати дітям у центр іграшки, які розвивають агресію або можуть бути небезпечними для них та оточуючих.
15. У центрі категорично забороняється давати дітям їжу для частування інших дітей (жуйки, цукерки тощо).
16. Якщо у Вас є питання, Ви можете задати їх адміністратору або методисту, які завжди знаходяться в центрі.
17. Після занять весь викладацький склад інформує батьків про сьогоднішні заняття, домашні завдання та режимні моменти, проведені з дітьми.
18. Ставтеся, будь ласка, з повагою до наших навчальних матеріалів, іграшок та робочого часу.
19. Усіх малюків із групи 4-х годинного перебування запрошуємо до нашої ігрової кімнати (безкоштовно) у будь-який зручний для вас час (крім обідньої перерви) на пров. Керамічному, 7а.
20. З 13.15 до 14.45 у групах 4-х годинного перебування – перерва (прибирання, кварцювання приміщення та підготовка до подальших занять).