shapka_03.gif

Алла володимирівна

Викладач саду повного дня.

Освіта: 

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. Спеціальність "Англійська та німецька мови". 

З 1998 року працювала вчителем англійської мови у Новомиргородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. 

За результатами попередньої атестації здобула кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "старший вчитель".

У своїй роботі у дитячому садку заняття проводжу з урахуванням вікових особливостей та здібностей вихованці відповідно до сучасних вимог організації навчального процесу, використовую диференційований та індивідуальний підхід до дітей. 

Широко практикую завдання, що потребують самостійності, вміння вихованців комбінувати матеріал залежно від потреб мовної ситуації. Вдало використовую ситуативні та тематичні малюнки та картини, схеми, таблиці, роздатковий матеріал для парної та індивідуальної роботи. 

Як педагог особистим прикладом стверджую серед вихованців принципи загальнолюдської моралі, пропагую здоровий спосіб життя, постійно підтримую зв'язок з батьками, розвиваю у дітей наполегливість, рішучість, відповідальність за свої дії, інформую їх про моральні зразки поведінки. Надаю батькам консультативну допомогу з питань навчання та виховання дітей.


<<Назад