shapka_03.gif

м.Демеевская

(063) 610-31-10

(097) 688-02-65

м.Позняки

(068) 790-52-29

(050) 731-70-93

UKR RUS

 

 


Наш партнер: Work.ua — сайт
поиска работы №1 в Украине

Викладач - Мамчук Юрій Евстахійович (Баритон)

Мамчук Юрій Евстахійович, народився у місті Києві. Співав з чотирьох років. Був солістом дитячого хору Українського телебачення і радіо під керівництвом заслуженої артистки України, головного хормейстера Т.М. Копилової.

У 1988 році, відмінно склавши вступний іспит, був прийнятий відразу на другий курс вокального відділу Київського державного музичного училища ім. Р.М. Глиєра (зараз «Iнститут музики»), до класу видатного українського педагога вокалу І. Г. Паліводи.

За роки навчання Юрій стає участником, та лауреатом лауреатом 1-го міжнародного фестивалю ім. М. Лисенка. Приймає активну участь у студентських оперних постановах.

У 1995р. поступає до Нацiональної київської музичної академії ім. П. I. Чайковського, клас професора, соліста Національної Опери України, Народного артиста України А. А. Вострякова. У 1999 р. з успіхом закінчує консерваторію, на відмінно заспівавши партію Жоржа Жермона у славнозвісній опері Дж. Верді «Травіата».

Під час навчання стає солістом Київського симфоничного хору та оркестру, під керівництвом відомого американського диригента г-на Роджера Мак Мерріна (США). У составі хору та оркестру здійснює численні гастрольні поїздки по США та Европі. З великим успіхом виконує сольні номери у найвідоміших концертних залах світу, таких як: Carnegie Hall (Нью-Йорк) та багатьох інших.

Після сольного виступу у всесвітньо-відомому концертному залі світу, Carnegie Hall (США, Нью-Йорк) у продовж тривалого часу, зал аплодував стоячи.

У період з 2003- 2005 рік, Юрій навчається і проходить стажування у «Центрі оперного співу ім. Ф.І. Шаляпина», під орудою Г. П. Вишневської у Москві (зараз «Центр оперного співу ім. Галини Вишневської»).

У центрі Юрій займається вокалом, з такими видатними педагогами, як: художній керівник Центру оперного співу, Народна артистка Россії Г. П. Вишневська, Народний артист Россії, та соліст Великого Академічного театру в Москві, та професор Московської консерваторії П. С. Глубокий, Народна артистка Россії А.С. Белоусова, Народна артистка Россії І. І.Масленикова, Народний артист Грузії та Россії, соліст Великого Академічного театру Бадрі Майсурадзе.

У серпні 2006 р., на запрошення вiдомого італійського пiанiста, композитора, та артистичного директора оперної Академiї «Енармонiка», Карло Парі, Юрій навчається та проходить стажування у Італії.

Юрій займається вокалом з італійським баритоном Алессандро Каламаї. Має майстер-класи з всесвітньо відомим італійським баритоном, багаторічним солістом славнозвісного театру Ла Скала, Ролландо Панераї. По закінченню курсу, Юрій отримує відмінні оцінки і диплом Академії.

Влітку 2007р., разом з Національним оркестром України, під керівництвом Народного артиста України, лауреатом Національної премії ім.Т.Г.Шевченка, диригентом В.Ф.Сіренко, був здійснений перший професійний диск Юрія, який получив назву «PRESENTATION». До диску увійшли античні та оперні арії, італійські та українські народні пісні.

Навесні 2010р. разом з народним ансамблем Національної філармонії «Рідні наспіви», під керівництвом Народного артиста України диригента Ю.Ю. Карнауха, у Національному будинку звукозапису був записаний другий альбом Юрія, який складається з відомих українських пісень. Він має назву «Серце України».

Професійно записана музика пролунала і лунає у численних музичних ефірах і творчих передачах на українському телебаченню, Національному радіо України, радіо «Культура», та інших радіостанціях. У цьому сприяли своїми запрошеннями на ефіри такі відомі українські редактори музичних передач, як Г. Сабітова, С. Артеменко, Л. Кучеренко, Г. Дмітрієнко, О. Бойко, Д. Хоркін. Були зроблені і пролунали мистецькі музичні передачі з талановитими учнями Київської дитячої академії мистецтв.

У 2009-2015 роках відбулася низка сольних концертів Мамчука Юрія Євстахійовича, у великому та малому залі Київської дитячої академії мистецтв. Також, виступи у залах Національної філармонії України, Великому залі Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського. Пролунали числені твори Дж. Каччіні, А.Кальдара, Г-Ф.Генделя, В.А.Моцарта, Дж.Верди, та інших відомих композиторів Европи, Італії, та України.

У травні 2015р, Юрій приймав участь у якості запрошеного соліста у сольному концерті з всесвітньо відомою українською оперною співачкою Людмилою Монастирською.З Національним оркестром України, був виконан речитатив та сцена смерті Родріго, з опери Дж. Верді «Дон Карлос».

В цей час, Мамчук Юрій Евстахійович працює ілюстратором музичних творів для дітей. Викладачем предметів: «Постановка голосу», «Оперний клас» та «Оперний ансамбль», у Київській дитячій академії мистецтв, під керівництвом Народного артиста України, професора, академіка М. І.Чембержі.

За роки роботи у Київській дитячій Академії мистецтв, має учнів – лауреатів численних Національних та міжнародних вокальних конкурсів. Дипломи за професійні та творчі досягнення, листи подяки від ректора Академії мистецтв, Народного артиста, академіка, професора М. І.Чембержі.

<< Назад