shapka_03.gif

UKR RUS

 

 


Наш партнер: Work.ua — сайт
поиска работы №1 в Украине

Новорічна афіша дитячих центрів "TEREMOK-UNION"! 

Друзі, вже зовсім скоро настане Новий 2018 рік! 

Для більшості дітей — це найулюбленіше, загадкове, чарівне та казкове свято. Малята чекають виконання найзаповітніших бажань, подарунків і зустрічі з Дідусем Морозом та Снігуронькою!

Напередодні новорічних свят, "TEREMOK-UNION" підготував безліч святкових заходів, які запам'ятаються дітям та їх батькам! 

14 та 15 грудня, четвер-п'ятниця, ми запрошуємо усіх відвідати приймальню Діда Морозаде діти зможуть віддати свої листи з бажаннями та поспілкуватися з чарівним Дідусем. Приймальня буде знаходитися у дитячому центрі на пров. Керамічному, 7а. Дід Мороз буде чекати малят у ігровій кімнаті з 10:00 до 19:00. Участь в заході є безкоштовною.

19 грудня, вівторок, у приватній школі "Capital Union School" відбудеться новорічний ранок для учнів школи. 

20 грудня, у середу, о 10:00 пройде новорічне свято в групах 4-х годинного перебування по вул. Велика Китаївська, 6, а також о 15:30, 17:00 та 18:30 відбудеться новорічний ранок для вихованців садочку повного дня на пер. Стратегічному, 5.

21 грудня, у четвер, о 10:00 та 11:00 новорічне свято буде організоване для дітей груп 4-х годинного перебування на пров. Керамічному, 7а.

На всіх заходах на дітей чекає розважальна програма з професійними акторами та приємними новорічними подарунками! Заходи проходять виключно для дітей. На кожному святі будуть працювати відеооператори, які відзнімуть новорічні ранки. Відеозапис буде наданий батькам безкоштовно.

Для тих, хто бажає відвідати новорічний ранок всією сім'єю, пропонуємо прийти на свята, які відбудуться 23 та 24 грудня (субота-неділя) на пров. Керамічному, 7а. Для глядачів буде представлена цікава програма за участю працівників дитячого навчального центру. Наші вистави  це неповторні ранки інтерактивного формату з яскравими костюмами та декораціями, які радують дітей та батьків більше, ніж 6 років. Детальніше про цей новорічний захід можна дізнатися за посиланням!

Бажаємо Вам гарних свят та казкового настрою!