shapka_03.gif

 

 


Наш партнер: Work.ua — сайт
поиска работы №1 в Украине

Ольга Олегівна

Логопед

Освіта: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут корекційної педагогіки та психології, спеціальність «Корекційна освіта». Кваліфікація "Викладач корекційної педагогіки та психології; логопед; практичний психолог спеціальних закладів освіти".

Досвід роботи: 5 років. Працювала в логопункті при дитячому навчальному закладі, дитячій клінічній лікарні, проводила психолого-медико-педагогічні консультації.

В "TEREMOK-UNION" працює з 2014 року.

Від себе: Мовлення є найціннішим та найважливішим здобутком людства, є інструментом здобуття досвіду, засвоєння знань та перш за все є головним засобом спілкування. Добре поставлена вимова дозволяє її власникові правильно себе презентувати, а в сучасному світі це має величезне значення.

Як виглядають заняття з логопедом:

1. На першому етапі проводиться діагностика розвитку мовлення дитини. Логопед вивчає і діагностує:

будову і функції мовленнєвого апарату;
звуковимову;
фонематичне сприймання;
словниковий запас;
складову будову слова
граматичну будову мовлення;
зв’язне мовлення дитини.

2. Розробляється індивідуальна програма, підбираються методики та необхідний дидактичний матеріал.

3. Проводяться регулярні заняття з логопедом, спрямовані на корекцію мовленнєвих порушень; автоматизація та закріплення нового досвіду відбувається і на занняттях з логопедом, і вдома з батьками. Після кожного заняття дитина буде отримувати домашнє завдання, яке повинна буде виконати разом з батьками.

Пам’ятайте! Відвідування занять повинно бути систематичним і ваша дитина не буде забувати той матеріал, який їй дали і новий матеріал поступово буде накопичуватися без особливого навантаження на дитину.


<< Назад