shapka_03.gif

 

 


Наш партнер: Work.ua — сайт
поиска работы №1 в Украине

алла сергіївна

Безмежна любов до дітей, щирість та безпосередність, необхідність ділитись знаннями та відкривати для себе щось нове, створили мою дитячу мрію. Так, в п’ятирічному віці, цілком усвідомлено і безкомпромісно я вирішила стати вчителем. Моїми першими учнями були молодші сестри та брат. Я навчала їх читати, писати, рахувати, грати на фортепіано, плести гачком, тобто всьому, що вміла та знала сама.

Після школи я закінчила Вінницьке музичне училище ім. Леонтовича по класу фортепіано та отримала кваліфікацію викладач фортепіано. А потім вступила до Київського національного університету культури та мистецтв, який закінчила з відзнакою, отримавши кваліфікацію викладач, артист оркестру.

Я ніколи не зупиняюсь на досягнутому: підвищую свій професійний (курси підвищення кваліфікації при Київському університеті ім. Б. Грінченка) та освітній рівень, вивчаю мови (закінчила Київські державні курси іноземних мов «Інтерлінгва», курси французської мови при Insitut Francaise d’Ukraine), цікавлюсь досвідом європейських колег, читаю безліч літератури з дитячої педагогіки та психології, пишу дитячі вірші.

Близько 8 років працюю з дошкільнятами та отримую величезне задоволення, тому що бачу результат та користь своїх зусиль.

Цілком підтримую думку, що педагог – це садівник. Вчасно полити і дати можливість дитині відкрити себе – ось моє головне призначення, як педагога.